OSOBA DO OBSŁUGI PORTALI INTERNETOWYCH I PUBLIKACJI ELEKTRONICZNYCH

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zatrudni na etat OSOBĘ DO OBSŁUGI PORTALI INTERNETOWYCH I PUBLIKACJI ELEKTRONICZNYCH

Główny zakres zadań m.in.

  • przygotowanie publikacji elektronicznych w różnych formatach
  • kontrola jakości publikacji elektronicznych
  • praca z materiałami wydawniczymi
  • kontakty z pracownikami naukowymi
  • dbanie o terminowość i wysoką jakość publikacji
  • administrowanie stronami www – wprowadzanie treści do serwisów internetowych
  • udział w pracach  nad  rozwojem stron internetowych Wydawnictwa
  • obsługa naukowych baz danych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność zarządzania informacją naukową
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera i Internetu, bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, mile widziana znajomość oprogramowania Adobe InDesign, Adobe Acrobat
  • umiejętność wykonywania kilku zadań równocześnie oraz ustalania priorytetów
  • umiejętność logicznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętności organizacyjne, obowiązkowość, rzetelność, terminowość, uczciwość
  • zdolności interpersonalne i komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wszechstronny rozwój zawodowy w środowisku naukowym najstarszej polskiej uczelni
  • w pakiecie socjalnym między innymi dofinansowanie karty Multisport

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy składać na adres: Wydawnictwo UJ, ul. Michałowskiego 9/2, 31-126 Kraków lub rekrutacja[at]wuj.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Warunkiem przyjęcia do pracy jest zatrudnienie w ramach stosunku pracy wyłącznie w Wydawnictwie UJ.
Prosimy o dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych oraz formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych znajduje się w załącznikach. Po zakończeniu rekrutacji wszystkie dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.