handlowiec do pracy w księgarni (Warszawa)

OPIS STANOWISKA: handlowiec do pracy w księgarni

obsługa klientów

obsługa targów i kiermaszy

mile widziana znajomość programów PERDIX oraz WF-MAG

WYMAGANIA:

mile widziane doświadczenie w handlu w branży wydawniczej

entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole

wysoka kultura osobista

min. wykształcenie średnie

znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

dyspozycyjność

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

dobrą atmosferę w pracy

możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: zamowienia@wydawnictwo.pl wraz z klauzulą poufności:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). ”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami