Sekretarz redakcji

Wydawnictwo PROMIC zatrudni osobę na stanowisko SEKRETARZ REDAKCJI do pracy w biurze w Warszawie

OPIS STANOWISKA:

– wsparcie redaktora naczelnego i działów wydawnictwa w bieżących projektach i zadaniach;

– organizacja pracy redakcji, koordynowanie przepływu materiałów między działami wydawnictwa;

– utrzymywanie kontaktów z wydawcami, autorami i współpracownikami;

– obsługa i archiwizacja dokumentacji wydawnictwa;

– weryfikacja umów, przygotowywanie rozliczeń we współpracy z redaktorem naczelnym i księgowością;

– pisanie i opracowywanie tekstów własnych w ilości zleconej przez redaktora naczelnego;

– udział w kolegiach redakcyjnych

WYMAGANIA:

– wykształcenie wyższe humanistyczne;
– ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne, obowiązkowość, rzetelność, terminowość, uczciwość;

– wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i komunikatywność;

– umiejętność współpracy w zespole;

– zainteresowanie literaturą;

– dobre wyczucie językowe, umiejętność pisania i redagowania tekstów;

– znajomość zasad pracy nad książką i procesu wydawniczego oraz prawa autorskiego;

– umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office;

– znajomość języków obcych

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym;

– dobrą atmosferę w miejscu pracy;

– możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: sekretariat@wydawnictwo.pl wraz z klauzulą poufności:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.