REDAKTOR PROWADZĄCY

Wydawnictwo Pascal poszukuje osoby na stanowisko redaktora prowadzącego.

Zakres obowiązków:

–        kreowanie pomysłów wydawniczych oraz nadzór nad ich realizacją,

–        współpraca z autorami (zamawianie tekstów, sprawdzanie przysłanych materiałów),

–        nadzorowanie i organizacja pracy redaktorów, korektorów, grafików i innych uczestników procesu wydawniczego,

–        współpraca z innymi działami wydawnictwa (marketing, produkcja, handel).

Wymagania:

–        ciekawość świata, znajomość trendów na rynku wydawniczym,

–        biegłość w korzystaniu z mediów społecznościowych,

–        umiejętność redagowania tekstów (tzw. lekkie pióro),

–        bardzo dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość,

–        znajomość języka angielskiego,

–        ukończone studia wyższe.

Oferujemy:

–        bardzo ciekawą pracę w doświadczonym zespole redaktorów,

–        pracę na pełny etat (praca stacjonarna – w siedzibie Wydawnictwa)

–        możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych.

Aplikacje: pascal@pascal.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzul dotyczących zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).