redaktor inicjujący

Zakres obowiązków:

·         kreowanie pomysłów wydawniczych oraz nadzór nad ich realizacją

·         analiza trendów rynkowych

·         ocenianie i selekcja propozycji wydawniczych

·         współpraca z autorami, redaktorami, grafikami i innymi uczestnikami procesu wydawniczego

·         prowadzenie negocjacji z wydawcami zagranicznymi i agencjami krajowymi

Oferujemy:

·         interesującą, kreatywną pracę pełną wyzwań

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania:

·         doświadczenie na stanowisku redaktora inicjującego lub redaktora prowadzącego

·         znajomość branży wydawniczej

·         wykształcenie wyższe

·         doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny

·         znajomość języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: pascal@pascal.pl

Prosimy o umieszczenie na wszystkich dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926).