redaktor prowadzący działu zabawek

Zakres obowiązków

1.      rozwijanie istniejących brandów, tworzenie produktów, poszukiwanie nowych tematów do dalszego rozwoju

2.      opracowywanie zawartości merytorycznej produktów we współpracy z redaktorami, autorami i specjalistami

3.      ścisła współpraca z działem wydawniczym, praca w dużym zespole

4.      współpraca z kontrahentami zagranicznymi (wydawcy, producenci)

5.      śledzenie rynku w celu rozwoju portfolio

6.      praca przy tworzeniu planu wydawniczego

7.      współpraca z działami promocji i handlowym

Wymagania

1.      kreatywność

2.      komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

3.      zdolności organizacyjne

4.      bardzo dobra znajomość programów z pakietu Microsoft Office

5.      umiejętność analizowania potrzeb rynku oraz poszukiwania nowych rozwiązań

6.      bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane

1.      znajomość rynku zabawek

2.      wykształcenie pedagogiczne lub znajomość podstawy programowej wychowania przedszkolnego

3.      doświadczenie w pracy z dziećmi

4.      doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

1.      zatrudnienie w stabilnej firmie, z wieloletnią tradycją

2.      umowę o pracę na pełny etat

3.      atrakcyjny pakiet socjalny

4.      pracę w doświadczonym zespole

5.      możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na m.lagocka@nk.com.pl z dopiskiem „redaktor prowadzący działu zabawek”.