Specjalista ds. promocji i reklamy

Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” poszukuje specjalisty ds. promocji i reklamy.

Wymagania:

1.       Wykształcenie wyższe

2.       Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

3.       Doświadczenie w pracy w dziale marketingu

4.       Doświadczenie w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych

5.       Komunikatywność, kreatywność i samodzielność w działaniu

6.       Umiejętność pracy w zespole

7.       Znajomość pakietu MS Office

Obowiązki:

1.       Opracowywanie i realizacja kampanii promocyjnych

2.       Tworzenie, kreatywne prowadzenie i obsługa kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram itp.)

3.       Przygotowywanie materiałów promocyjnych (drukowanych: plakaty, ulotki itp.; wideo: reklam książek, wydarzeń, spotkań autorskich, targów itp. )

4.       Nawiązywanie, utrzymywanie i pogłębianie współpracy z mediami oraz blogerami

5.       Redagowanie informacji prasowych, tekstów marketingowych i promocyjnych

6.       Udział w targach książek, obsługa sprzedaży

7.       Organizacja spotkań autorskich

Oferujemy:

– umowę o pracę

– możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia wiedzy i kompetencji

– ciekawą pracę w renomowanym wydawnictwie

– atrakcyjny pakiet benefitów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@nk.com.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.