Redaktor prowadzący działu zabawek (zabawki, puzzle, gry planszowe dla dzieci do lat 6)

Zakres obowiązków

1.      rozwijanie istniejących brandów, tworzenie produktów, poszukiwanie nowych tematów do dalszego rozwoju

2.      opracowywanie zawartości merytorycznej produktów we współpracy z redaktorami, autorami i specjalistami

3.      ścisła współpraca z działem wydawniczym, praca w dużym zespole

4.      współpraca z kontrahentami zagranicznymi (wydawcy, producenci)

5.      śledzenie rynku w celu rozwoju portfolio

6.      praca przy tworzeniu planu wydawniczego

7.      współpraca z działami promocji i handlowym

Wymagania

1.      kreatywność

2.      komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

3.      zdolności organizacyjne

4.      bardzo dobra znajomość programów z pakietu Microsoft Office

5.      umiejętność analizowania potrzeb rynku oraz poszukiwania nowych rozwiązań

6.      bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane

1.      znajomość rynku zabawek

2.      wykształcenie pedagogiczne lub znajomość podstawy programowej wychowania przedszkolnego

3.      doświadczenie w pracy z dziećmi

4.      doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

1.      zatrudnienie w stabilnej firmie, z wieloletnią tradycją

2.      umowę o pracę na pełny etat

3.      atrakcyjny pakiet socjalny

4.      pracę w doświadczonym zespole

5.      możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać z dopiskiem „redaktor prowadzący działu zabawek”.