ASYSTENT/KA DZIAŁU WYDAWNICZEGO

Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”, najstarsza w Polsce oficyna dziecięca, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent/ka działu wydawniczego

Wymagane:

– doskonała znajomość zasad języka polskiego

– doświadczenie w redagowaniu i korekcie tekstów literackich

– znajomość znaków korektorskich

– dobra znajomość języka angielskiego

– dokładność i spostrzegawczość

– umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i organizowania sobie pracy

– zainteresowanie literaturą

– umiejętność obsługi komputera, w szczególności programu MS Word.

W zakres obowiązków wchodzić będą m.in.:

– wspieranie działu w bieżących pracach

– redagowanie i korekta publikacji i materiałów promocyjnych

– prowadzenie korespondencji

– czytanie propozycji wydawniczych

– kontakt ze współpracownikami zewnętrznymi i nadzorowanie ich pracy.

Oferujemy:

– zatrudnienie w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją

– pełny etat na podstawie umowy o pracę

– pracę w zgranym zespole w swobodnej atmosferze

– atrakcyjny pakiet socjalny

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać z dopiskiem ASYSTENT/KA DZIAŁU WYDAWNICZEGO na adres: naszaksiegarnia@nk.com.pl

CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nasza Księgarnia Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.