Asystent Działu Wydarzeń

Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” poszukuje asystenta działu wydarzeń.

Główne zadania:

·         wsparcie działu w bieżącej pracy,

·         organizowanie komercyjnych spotkań autorskich,

·         obsługa stoisk podczas targów książki, konferencji i spotkań autorskich,

·         koordynacja harmonogramu wystaw promocyjnych.

Od kandydata/ kandydatki oczekujemy:

·         aktywnego prawa jazdy kat. B (umiejętności jazdy busem),

·         dyspozycyjności w część weekendów,

·         kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

·         dobrej organizacji pracy.

Mile widziane będą również:

·         doświadczenie w branży wydawniczej, znajomość rynku wydawniczego oraz znajomość języka angielskiego,

·         preferujemy studentów V roku lub absolwentów studiów humanistycznych.

Oferujemy:

·         stałe zatrudnienie w jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce,

·         pracę na pełny etat (w przypadku studenta istnieje możliwość ustalenia elastycznego grafiku pracy),

·         prywatną opiekę medyczną,

·         dofinansowanie karty MultiSport,

·         możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: wydarzenia@nk.com.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „asystent działu wydarzeń”.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” na potrzeby rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.