Młodszy wydawca medyczny

PZWL Wydawnictwo Lekarskie, stawiając czoła rozwojowi branży medycznej, przekazuje całemu środowisku najbardziej wartościową literaturę naukową. PZWL jest częścią Grupy PWN i od ponad 70 lat wyznacza standardy wydawnictw medycznych, posiadając w swojej ofercie publikacje profesjonalne, podręczniki akademickie, monografie, materiały dydaktyczne, słowniki, a także poradniki medyczne. PZWL jest także uznanym organizatorem kongresów, konferencji i szkoleń, oraz wydawcą naukowych i specjalistycznych czasopism medycznych. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w niemal wszystkich dziedzinach medycyny, nasze produkty i usługi wyróżniają się najwyższym poziomem jakości i wiarygodnością.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

·    wsparcie w kreowaniu koncepcji nowych  publikacji akademickich i profesjonalnych z zakresu nauk
medycznych i przyrodniczych;

·    analiza rynku, trendów i opracowywanie założeń merytorycznych produktów pod kątem
potrzeb rynku medycznego;

·    poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z autorami, ekspertami, instytucjami i partnerami
rynku medycznego;

·    nadzór nad wprowadzaniem publikacji na rynek wspólnie z działem marketingu i analiza trendów sprzedaży Twoich produktów;

Jeśli:

·    masz przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jesteś absolwentem nauk medycznych;

·    swobodnie poruszasz się w branży medycznej lub pokrewnej (farmacja, analityka medyczna, biologia, chemia, fizjoterapia, dietetyka);

·    umiesz skutecznie zarządzać wieloma projektami w jednym czasie:

·    jesteś typem osoby przedsiębiorczej i pełnej optymizmu, która chce osiągać zakładane rezultaty;

Oferujemy:

·    ciekawą i dynamiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży;

·    samodzielne stanowisko z odpowiedzialnością za powierzone projekty i budżet;

·    ambitne cele do realizacji;

·    stałe zatrudnienie oraz świadczenia dodatkowe (opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie).

Osoby zainteresowane proszę wysyłać CV na adres: rekrutacja@pwn.pl