Wydawnictwo poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. promocji

Wydawnictwo Kobiece z siedzibą w Białymstoku poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. promocji

Wymagania:

  • Znajomość rynku książki i trendów wydawniczych;
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów;
  • Tworzenie i wdrażanie kreatywnych, nieszablonowych pomysłów promocyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pisania tekstów reklamowych;
  • Doświadczenie pracy w wydawnictwie książkowym, agencji PR lub w firmie z branży mediów.

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w tworzeniu planu wydawniczego;
  • Samodzielne opracowanie oraz wdrażanie planów promocji książek i wizerunku autorów;
  • Tworzenie materiałów prasowych i współpraca z przedstawicielami mediów;
  • Organizacja spotkań autorskich, eventów premierowych.

Oferujemy:

  • Pracę przy różnorodnych i ciekawych projektach w zgranym zespole;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@wydawnictwokobiece.pl, w tytule wiadomości wpisując: aplikacja na stanowisko specjalisty ds. promocji.

Prosimy również o załączenie do CV noty:

1.       Składający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Wydawnictwo Kobiece z siedzibą w Białymstoku, numer NIP 542-258-30-38, na przetwarzanie jego danych osobowych, w tym wizerunku, podanych przez składającego oświadczenie.

2.       Zakres wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych obejmuje: przetwarzanie i profilowanie, w rozumieniu par. 4 pkt 2 i par. 4 pkt 4 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

3.       Składający Oświadczenie wyraża powyższą zgodę jako niezbędną do wzięcia udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez przedsiębiorcę wskazanego w pkt. 1.