Redaktor prowadzący

Wydawnictwo Kobiece poszukuje kreatywnej i ambitnej osoby na stanowisko redaktora prowadzącego.

Wydawnictwo Kobiece działa na rynku literatury od ponad 10 lat i wydaje książki różnorodnie tematycznie pod kilkoma imprintami: Kobiece, Illuminatio, Mova, Young.

Najważniejsze zadania:
 Prowadzenie tytułów w poszczególnych imprintach,
 Koordynowanie pracy poszczególnych osób zaangażowanych w proces wydawniczy,
 Przygotowywanie materiałów tekstowych przeznaczonych dla działu promocji,
 Współpraca z działem redakcji i promocji w zakresie procesu wydawniczego.

Oczekiwania:
 Doświadczenie na podobnym stanowisku,
 Dobra znajomość rynku książek,
 Świetna znajomość zasad gramatyki i ortografii,
 Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
 Umiejętność pisania i redagowania,
 Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne,
 Bardzo dobra organizacja czasu pracy, terminowość,
 Elastyczność w działaniu.

Oferujemy:
 Pracę w zgranym zespole ambitnych i zaangażowanych osób;
 Miłą atmosferę, nowoczesną kulturę pracy,
 Możliwość pracy nad ciekawymi projetkami.

Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz być częścią naszego dream team, koniecznie do nas napisz na adres:
rekrutacja@wydawnictwokobiece.pl

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4