specjalista ds. promocji

Wydawnictwo Jaguar poszukuje osoby do pracy w dziale promocji.

Wydajemy książki dla dzieci, młodzieży, młodych dorosłych i dorosłych.

Oferujemy:

– rozwojową pracę przy realizacji ciekawych projektów związanych z książkami

– przyjazną atmosferę pracy

– zatrudnienie na etat lub w innej dogodnej formie

– możliwość korzystania z karty Multisport

Zakres obowiązków:
– działania promocyjne związane z nowościami książkowymi

– przygotowywanie komunikatów i materiałów prasowych

– współpraca i budowanie relacji z dziennikarzami i blogerami

– współpraca z autorami

Wymagania:
– minimalne doświadczenie w realizacji projektów promocyjnych związanych z książkami

– umiejętność kreatywnego pisania i redagowania teksów

– znajomość narzędzi komunikacji: social media

– dobra znajomość MC Office

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

– łatwość nawiązywania kontaktów, entuzjazm i dobre pomysły

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: agnieszka.slowik@wydawnictwo-jaguar.pl