specjalista do spraw sprzedaży

Wydawnictwo Warszawskiej Prowincji Redemptorystów HOMO DEI poszukuje specjalisty ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:
 przygotowywanie ofert handlowych,
 prowadzenie negocjacji handlowych,
 pozyskiwanie i obsługa klientów hurtowych (hurtownie, księgarnie, biblioteki),
 prowadzenie sklepu internetowego i obsługa klientów indywidualnych,
 egzekwowanie terminowej zapłaty należności przez kontrahentów,
 prowadzenie dokumentacji handlowej i przygotowywanie jej dla księgowości,
 udział w tworzeniu planów marketingowych,
 udział w targach i innych wydarzeniach, podczas których są sprzedawane książki Wydawnictwa.

Wymagania:
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub posiadane kierunkowe wykształcenie (osoby wchodzące na rynek pracy),
 ogólna orientacja w rynku książki,
 dyspozycyjność i elastyczność,
 odpowiedzialność i sumienność,
 mile widziana znajomość programu Subiekt GT (zapewniamy przeszkolenie) i prawo jazdy.

Oferujemy:
 zatrudnienie na umowę o pracę,
 przeszkolenie w obsłudze programu handlowego i sklepu internetowego,
 premię zależną od wyników sprzedaży.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na e-mail: wydawnictwo@homodei.pl.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży przez Wydawnictwo HOMO DEI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, s. 1)”.