specjalista ds. sprzedaży

Wydawnictwo eSPe poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów instytucjonalnych,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami,
  • działania marketingowe zwiększające poziom sprzedaży,
  • organizacja sprzedaży bezpośredniej,
  • kontrola nad terminową zapłatą należności przez kontrahentów,
  • współudział w tworzeniu planów marketingowych,
  • udział w imprezach targowych i innych wydarzeniach, podczas których będą sprzedawane książki Wydawnictwa.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra orientacja w rynku książki,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
    dyspozycyjność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu Sage Symfonia Handel.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę w małym, ale prężnie działającym wydawnictwie,
  • wynagrodzenie obejmujące część podstawową oraz premię zależną od wyników sprzedaży.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na e-mail espe@boskieksiazki.pl.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży przez Wydawnictwo eSPe zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.