Specjalista ds. Sprzedaży

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Wydawnictwo Edgard istnieje od 20 lat, jest czołowym wydawcą książek i publikacji do nauki języków obcych, poradników Samo Sedno oraz edukacyjnej serii dla dzieci Kapitan Nauka. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
– sprzedaż produktów i usług firmy
– utrzymanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
– rozwój sieci dystrybucji
– obsługa rynku tradycyjnego
– obsługa rynku nowoczesnego.

Wymagania:
– doświadczenie w branży książek lub zabawek ok. 3 lat
– łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
– umiejętności negocjacyjne
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zapewniamy:
– ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności w dynamicznie rozwijającej się firmie
– pracę w doświadczonym zespole
– motywujące wynagrodzenie (stała pensja plus dodatkowa premia za osiągane cele)
– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– przyjazną atmosferę pracy
– yerba mate i dobrą kawę.

Warunki zatrudnienia:
– umowa o pracę
– praca na cały etat
– dogodna lokalizacja (Warszawa, Mokotów).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@edgard.pl z tematem wiadomości „Specjalista ds. sprzedaży”.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002e., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu danych, ich poprawienia lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.