Manager ds. marketingu i promocji

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Wydawnictwo Edgard jest czołowym wydawcą książek i publikacji do nauki języków obcych, poradników z serii Samo Sedno oraz edukacyjnej serii dla dzieci Kapitan Nauka. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– współtworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej oraz planów promocji

– kreowanie działań reklamowych i promocyjnych

– opracowywanie i wykonywanie planów rozwoju marek i produktów

– tworzenie koncepcji graficznej i merytorycznej dla serii wydawniczych

– stała współpraca z działem handlowym oraz redakcją przy realizacji zadań marketingowych, promocyjnych i PR

– analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych oraz cykliczne raportowanie wykonania projektów

– zarządzanie zespołem

Wymagania:

– biegła znajomość zagadnień z zakresu marketingu i PR

– doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej oraz pozycjonowaniu produktów

– lekkie pióro, umiejętność tworzenia tekstów reklamowych

– umiejętność projektowania reklam, opakowań i okładek

– sumienność, pracowitość, kreatywność

– wyczucie graficzne i koncepcyjne w zakresie publikacji dziecięcych

– min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem

– inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację celów

– bardzo dobra organizacja pracy

– doświadczenie w pracy w wydawnictwie i zainteresowanie artykułami dla dzieci będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– pracę w młodym i dobrze zorganizowanym zespole

– udział w ciekawych, innowacyjnych projektach

– możliwość współtworzenia programu wydawniczego

– stałe zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

– yerba mate i dobrą kawę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysów wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: praca@edgard.com.pl. Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Manager ds. marketingu i promocji”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Edgard z siedzibą w Warszawie (02-511), ul. Belgijska 11”. Administratorem danych jest Edgard z siedzibą w Warszawie (02-511), ul. Belgijska 11. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.