Pracownik ds. organizacyjno-administracyjnych w Wydawnictwie Dwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry – niezależna oficyna wydawnicza o ugruntowanej pozycji – poszukuje doświadczonego pracownika ds. organizacyjno-administracyjnych do pracy stacjonarnej w redakcji w Warszawie.

Zadania na tym stanowisku będą obejmowały m.in.:

·  dbałość o prawidłową organizację oraz funkcjonowanie biura (sporządzanie obieg i archiwizowanie biurowych dokumentów papierowych i elektronicznych, odbieranie telefonów, dystrybucja korespondencji, zaopatrzenie),

·  współpracę z księgowością, informatykiem oraz kadrami,

· nadzór i usprawnianie komunikacji pomiędzy działami,

· pomoc w przygotowaniu wydarzeń organizowanych przez firmę,

· wspieranie codziennej pracy Zarządu.

Oczekiwania wobec Kandydatów/Kandydatek:

·  min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

·  biegła znajomość pakietu Microsoft Office,

·   prawo jazdy kat. B,

·   zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność,

·    wielozadaniowość, samodzielność, inicjatywa oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

·   wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność i duża kultura osobista,

·   gotowość do podejmowania nowych wyzwań i motywacja do zdobywania wiedzy.

Mile widziane:

·  wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ubezpieczenia społeczne, ekonomia,

·   znajomość języka angielskiego.

Zainteresowanym oferujemy:

·   pracę w pełnym wymiarze godzin,

·    wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, nie niższe niż 5000 zł brutto,

·  współpracę ze zgranym i kreatywnym zespołem w niekorporacyjnej atmosferze,

·   duże możliwości rozwoju w wielu kierunkach,

·   obcowanie z najlepszą literaturą dziecięcą.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy office@wydawnictwodwiesiostry.pl  do 5 sierpnia 2022 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Z wybranymi kandydatami i kandydatkami skontaktujemy się do 15 sierpnia 2022 r.