Wydawnictwo Ameet szuka TWÓRCÓW TREŚCI KSIĄŻEK DLA DZIECI

Wydawnictwo AMEET powstało w 1991 roku jako firma rodzinna. Od początku działalności głównym celem firmy jest tworzenie wartościowych książek, które wspierają rozwój dzieci i dostarczają im okazji do zabawy. W szczególny sposób dbamy o to, żeby nasze książki inspirowały najmłodszych i pobudzały ich wyobraźnię oraz kreatywność. Wiemy, że dzieci to najbardziej wymagający odbiorcy, dlatego to właśnie dla nich tworzymy książki pełne ciekawych zadań, nietuzinkowych pomysłów i niebanalnych rozwiązań. Najmłodsi czytelnicy są dla nas najważniejszymi recenzentami i to oni stale inspirują nas do działania, rozwoju i pracy nad udoskonalaniem książek. Radość na twarzach maluchów sięgających po publikacje wydawnictwa AMEET jest dla nas największą nagrodą.

Twórca treści książek dla dzieci

Zadania:

  • opracowanie merytorycznej zawartości książek dla dzieci, w tym zadań aktywizujących i edukacyjnych dostosowanych do określonego wieku dziecka
  • tworzenie konceptów książek
  • współpraca z innymi działami odpowiedzialnymi za powstanie książki
  • monitorowanie trendów na rynku książek dla dzieci i zabawek

Wymagania:

  • kreatywność, komunikatywność i pasja w tworzeniu książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
  • doświadczenie w pracy z najmłodszymi (praca w przedszkolu, świetlicach, placówkach kulturalno-oświatowych)
  • mile widziana znajomość trendów na rynku wydawniczym lub zabawek dla dzieci
  • wykształcenie wyższe (preferowane: pedagogika, psychologia, filologia polska, filologia angielska lub inne kierunki humanistyczne)
  • dobra znajomość j. angielskiego (min. poziom średnio zaawansowany)
  • zmysł plastyczny i wyczucie językowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie do wyboru: umowa o prace, b2b, inne formy
  • hybrydowa organizacja pracy
  • pracę w twórczym, międzynarodowym środowisku
  • miłą przyjemną atmosferę w zgranym doświadczonym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą, prześlij na adres rekrutacja@ameet.eu swoje CV i propozycję 2 stron książki z zadaniami aktywizującymi dla dzieci w dowolnym formacie.