Sekretarz redakcji

Wydawnictwo Amber zatrudni: Sekretarza Redakcji

Miejsce pracy: Warszawa

Pełny etat.

Obowiązki:

  • rejestrowanie otrzymanych materiałów w bazie danych
  • kontakt z zewnętrznymi współpracownikami (tłumacze, redaktorzy, korektorzy) i koordynacja ich prac
  • dbałość o terminowość przekazywania materiałów i przepływ informacji pomiędzy działami
  • kompletowanie materiałów i ich bieżąca archiwizacja
  • kontrola nad obiegiem dokumentów
  • wsparcie redakcji i innych działów w bieżącej pracy

Wymagania:

  • swobodna umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomość branży wydawniczej i procesu wydawniczego
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • umiejętność opracowywania danych i przekazywania informacji
    skrupulatność, dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@wydawnictwoamber.pl  w tytule wiadomości wpisując: SEKRETARZ REDAKCJI.

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych.

CV powinno zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.