Specjalista ds. marketingu internetowego

Wydawnictwo Amber poszukuje do współpracy:

Specjalisty ds. marketingu internetowego

Zadania:

  • Prowadzenie komunikacji w social mediach
  • Realizacja kampanii reklamowych w Internecie z wykorzystaniem narzędzi Google Adwords oraz raportowanie ich wyników

Oczekiwania:

  • Umiejętność przygotowywania komunikatów marketingowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego, znajomość trendów marketingowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży wydawniczej
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu bloga, logowaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mejlowy: kontakt@wydawnictwoamber.pl (z dopiskiem „Marketing internetowy).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.