specjalista ds. promocji

Jeśli posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów promocyjnych, jesteś kreatywny, interesujesz się kulturą, wiesz jak poruszać się w social mediach, to właśnie ciebie szukamy.

Zakres obowiązków:
– Samodzielne inicjowanie, planowanie i przeprowadzanie projektów promocyjnych
– Planowanie i zarządzanie budżetem promocyjnym
– Opracowanie i wdrażanie planu promocji z wykorzystaniem mediów tradycyjnych, internetu, social mediów
– Kontakty z mediami i budowanie wizerunku wydawnictwa
– Tworzenie treści do publikacji na stronach www i w mediach społecznościowych
– Współpraca z grafikami
– Kontakty z autorami polskimi i zagranicznymi
– Organizowanie spotkań autorskich
– Koordynacja udziału wydawnictwa w targach branżowych
– Współpraca z działem sprzedaży w zakresie planowania działań marketingowych

Wymagania:
– Doświadczenia na podobnym stanowisku
– Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
– Zdolności copywriterskie
– Kreatywność, komunikatywność, dobra praca w zespole, sumienność, dobra organizacja pracy
– Przedsiębiorczość i inicjatywa w działaniu
– Znajomość aktualnych trendów w marketingu i różnorodnych narzędzi promocji
– Znajomość rynku książki

Oferujemy:
– pracę z ciekawymi projektami wydawniczymi w dynamicznie rozwijającym się wydawnictwie książkowym;
– możliwość rozwoju osobistego i realizacji własnych pomysłów
– przyjazną atmosferę pracy

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie cv i list motywacyjny:  wydawca@wielkalitera.pl
Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2019 r.