Redaktor Prowadzący / Redaktorka Prowadząca

Istniejemy na rynku od 1992 roku, jesteśmy nowoczesnym wydawcą edukacyjnym w dziedzinie medycyny, docieramy do setek tysięcy odbiorców i czynnie uczestniczymy w procesie edukacyjnym lekarzy w Polsce i za granicą. Zajmujemy się również organizacją konferencji, zjazdów naukowych, webinariów i szkoleń w zakresie medycyny. Dzięki naszej innowacyjności nieustannie podnosimy poprzeczkę sobie oraz konkurencji, wyznaczamy standardy w zakresie edukacji medycznej. Jesteśmy również prekursorem wielu nowych rozwiązań do tej pory niedostępnych na polskim rynku. Udostępniamy swoje zasoby
w postaci publikacji i aplikacji na urządzeniach mobilnych. Posiadamy własną, nowoczesną linię druku cyfrowego.

Poszukujemy osób na stanowisko: Redaktor Prowadzący/Redaktorka Prowadząca

Twój zakres obowiązków:

– Prowadzenie projektów wydawniczych
– Opracowanie redakcyjne materiałów konferencyjnych
– Wykonywanie redakcji i korekty teksów medycznych
– Obsługa serwisów internetowych
– Kontakty z autorami, ze zleceniodawcami oraz redaktorami merytorycznym
– Terminowa realizacja planów wydawniczych

Nasze wymagania:

– Wykształcenie wyższe humanistyczne (filologia polska, dziennikarstwo)
– Bardzo dobra znajomość zasad pisowni i interpunkcji
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności programu Word)
– Odpowiedzialność za powierzone publikacje
– Duża dokładność
– Terminowość

Oferujemy:

– Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
– Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (start miedzy 7.30 a 8.30)
– Możliwość doskonalenia zawodowego
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
– Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
– Kartę Multisport

Aplikacje: praca.ogloszenia@viamedica.pl

„Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie

z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4