Wydawnictwo zatrudni pracownika działu handlowego

Wydawnictwo Universitas zatrudni magazyniera / pracownika działu handlowego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: piotr@universitas.com.pl oraz ksiazki@universitas.com.pl (w tytule maila wpisując „aplikacja dział handlowy”).

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe

Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

Samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy i pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Mile widziana biegła obsługa komputera (w tym pakietu Office)

Obowiązki:

Obsługa magazynu głównego

Kompletacja i wysyłka zamówień

Przyjmowanie zwrotów

Kontakty z klientami

Forma współpracy

umowa o pracę

Oferujemy

możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w branży wydawniczej

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).