TN „Societas Vistulana” zatrudni specjalistę ds. dystrybucji i promocji

Wydawnictwo Towarzystwa Naukowego „Societas Vistulana” poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. dystrybucji i promocji (stanowisko łączone z obowiązkami sekretarza)

Oferujemy:

– umowę o pracę

– samodzielność w działaniu

– możliwość rozwoju osobistego i podejmowania wyzwań zawodowych

Wymagania:

– wykształcenie wyższe humanistyczne

– orientacja w rynku książki naukowej

– solidność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

– znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie podstawowym

Zakres obowiązków:

– koordynowanie czynności związanych z dystrybucją publikacji wydawnictwa (w tym przede wszystkim sprzedaż hurtowa i detaliczna, obsługa programu magazynowo-księgowego, pozyskiwanie nowych klientów, udział w spotkaniach autorskich i kiermaszach, bieżące zarządzanie magazynem, wysyłka egzemplarzy bibliotecznych, kontakty z drukarnią)

– przygotowywanie miesięcznych raportów dla księgowości

– obsługa strony internetowej i promowanie nowych tytułów (m.in. media społecznościowe)

– pozyskiwanie praw do publikacji

– archiwizacja i inwentaryzacja pozycji wydawniczych

– administrowanie terminarzem prac wydawniczych i podstawowa obsługa biurowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń (CV i list motywacyjny) na adres biuro@vistulana.pl lub zarzad@vistulana.pl