Specjalista ds. dystrybucji i promocji (stanowisko łączone z obowiązkami sekretarza redakcji)

Towarzystwo Naukowe „Societas Vistulana” poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. dystrybucji i promocji
(stanowisko łączone z obowiązkami sekretarza redakcji)

Oferujemy:

– umowę o pracę

– doświadczenie zawodowe z zakresu dystrybucji i promocji książek oraz funkcjonowania wydawnictwa naukowego

– samodzielność w działaniu

Wymagania:

– wykształcenie wyższe (preferowane humanistyczne)

– orientacja w rynku książki naukowej

– solidność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

– znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie podstawowym

Zakres obowiązków:

– koordynowanie czynności związanych z dystrybucją publikacji (sprzedaż hurtowa i detaliczna, obsługa programu magazynowo-księgowego, pozyskiwanie nowych klientów, udział w spotkaniach autorskich i kiermaszach, zarządzanie magazynem, wysyłka egzemplarzy bibliotecznych, kontakty z drukarnią)

– przygotowywanie miesięcznych raportów dla księgowości

– obsługa strony internetowej i promowanie nowych tytułów (m.in. media społecznościowe)

– pozyskiwanie praw do publikacji

– archiwizacja i inwentaryzacja pozycji wydawniczych

– administrowanie terminarzem prac wydawniczych i podstawowa obsługa biurowa

Informujemy, że jednocześnie prowadzimy rekrutację na stanowisko redaktora.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń (CV i list motywacyjny)
do dnia 14 lutego 2020 r. na adres zarzad@vistulana.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).