Wydawnictwo poszukuje osoby do działu promocji

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Wydawnictwo Universitas zatrudni osobę do działu promocji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: ksiazki@universitas.com.pl (w tytule maila wpisując „aplikacja – dzial promocji”).

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne

Podstawowa znajomość realiów pracy redakcyjnej

Znajomość podstaw prawa autorskiego

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego

Samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy i pracy w zespole

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

Podstawowe działania promocyjne (kontakt z mediami, blogami, organizacja spotkań z autorami, organizacja stoisk targowych, wysyłka egzemplarzy recenzenckich)

Zgłaszanie publikacji do nagród literackich/historycznych

Przygotowywanie katalogu tytułów (raz w roku)

Przygotowywanie katalogów tematycznych

Przygotowywanie materiałów promocyjnych (ulotki, plakaty itp.)

Prowadzenie profili wydawnictwa w mediach społecznościowych

Prowadzenie kampanii AdWords

Prowadzenie strony internetowej wydawnictwa

Kontakt z wydawcami zagranicznymi (pozyskiwanie praw do tekstów lub ilustracji)

Forma współpracy

umowa o pracę

Oferujemy

możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w branży wydawniczej

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacyjnych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Wszystkich uczestników rekrutacji prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w TAiWPN Universitas: https://universitas.com.pl/aktualnosci/1282