Redaktor dokumentacji technicznej

Zadania:

Redakcja dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji przyrządów elektronicznych (schematy, rysunki złożeniowe, instrukcje technologiczne);
Zarządzanie bazą danych dokumentów.

Oczekujemy:

Wykształcenia co najmniej średniego (mile widziane techniczne elektroniczne);
Bardzo dobrej znajomości MS Word;
Znajomości programów do grafiki wektorowej np. CorelDRAW lub Inkscape;
Znajomości programów do grafiki rastrowej np. Photoshop;
Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym;
Bardzo dobrej znajomości języka polskiego i umiejętności precyzyjnego wyrażania myśli w mowie i piśmie;
Dokładności i sumienności;
Inicjatywy i samodzielności;
Mile widziana znajomość podstaw działania baz danych.

Oferujemy:

Rodzinną atmosferę;
Długoterminową umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie elektroniki;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Lekcje angielskiego, zajęcia sportowe;
Nowoczesny budynek z w pełni wyposażoną kuchnią, salą gimnastyczną i własnym parkingiem;
Wsparcie coacha i warsztaty rozwoju osobistego;
Imprezy integracyjne.