Specjalista e-commerce

Cele i zadania:

  • analiza i wdrażanie zmian w funkcjonalnościach księgarni internetowej (proces zakupowy, prezentacja produktów, rozwiązania marketingowe);
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami i nadzór nad realizacją zamówień;
  • pozyskiwanie nowych towarów i usług do dalszej odsprzedaży;
  • bieżąca analiza wyników sprzedażowych i zachowań klientów;
  • przygotowywanie i kontrola kampanii promocyjnych;
  • współpraca z zewnętrzną agencją w tworzeniu i realizacji strategii SEO;
  • udział w tworzeniu i realizacji strategii e-mail marketingu i automatyzacji marketingu;
  • analiza trendów w zakresie sprzedaży przez Internet.

Oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana branża wydawnicza;
  • praktyczne doświadczenie w administrowaniu stronami i sklepami;
  • praktyczna znajomość narzędzi analitycznych;
  • wiedza z zakresu SEO, e-mail marketingu i automatyzacji marketingu;
  • umiejętność analizowania, raportowania i wyciągania wniosków z prowadzonych działań;
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i umiejętne wyznaczanie priorytetów.
    Pracodawca oferuje:
    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającym się zespole;
    pracę w zespole ukierunkowanym na realizację wyznaczonych celów;
    przyjazną atmosferę pracy;
    możliwość rozwoju zawodowego i branie udziału w wybranych przez siebie szkoleniach;

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji (CV – w nazwie dokumentu imię i nazwisko + list motywacyjny) na adres e-mail: olczyk@swietywojciech.pl
Uprzejmie informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zostałem poinformowany o prawie wglądu edycji czy usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne acz konieczne do rozpatrzenia CV.”