SPECJALISTA BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Zadania na stanowisku:

  • telefoniczna/e-mailowa obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klientów sklepu internetowego;
  • obsługa procesów e-commerce związanych z dokumentacją zamówień;
  • realizacja reklamacji klienckich;
  • dbanie o wysoką jakość obsługi;
  • współpraca z innymi działami w zakresie realizacji zamówień Klientów.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepie www/e-commerce;
  • analityczne podejście do tematów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • staranność w wykonywaniu prac;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie.

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość współtworzenia i rozwoju e-commerce’u w ramach jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych grup wydawniczych w Polsce;
  • pełnoetatowe zatrudnienie w zgranym zespole;
  • świetną lokalizację w centrum Krakowa z przyjazną, niekorporacyjną atmosferą;
  • dostępu do niezliczonej ilości książek Wydawnictwa Znak;
  • dostępu do prywatnej opieki zdrowotnej.