REDAKTOR/KA TECHNICZNY/A

Bardzo nam zależy, aby do naszego zespołu dołączyła/dołączył:

REDAKTORKA TECHNICZNA / REDAKTOR TECHNICZNY

Szukamy kogoś, kto doskonale orientuje się w procesie przygotowania książki do druku, zna materiały poligraficzne, sprawnie posługuje się programami z pakietu Adobe, a do tego ucieszy się z dużej samodzielności w działaniu.

Dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • ścisła współpraca z drukarniami – wyceny i zamawianie druku, optymalizacja parametrów technicznych książek;
  • przygotowywanie materiałów do druku;
  • przygotowywanie i konsultowanie projektów makiet, sprawdzanie łamania;
  • weryfikacja jakości materiałów przygotowanych przez zewnętrznych współpracowników;
  • doradzanie w kwestiach technicznych.

Nasze wymagania – aplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie w przygotowywaniu do druku książek lub czasopism;
  • znasz zasady typografii, masz wiedzę dotyczącą materiałów i technik poligraficznych;
  • obsługujesz programy z pakietu Adobe (InDesign, Photoshop) w stopniu zaawansowanym i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku;
  • cechują Cię skrupulatność i kreatywność;
  • masz poczucie estetyki, ciekawy styl i nie boisz się wyrażać własnego zdania.

Twoje dodatkowe atuty:

  • masz ukończone studia edytorskie i/lub kursy specjalistyczne przygotowujące do pracy w wydawnictwie;
  • obsługujesz inne programy z pakietu Adobe (Illustrator, Premiere Pro).

Co oferujemy:

  • stałą pracę (możliwe różne formy zatrudnienia, zgodnie z Twoimi preferencjami);
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i możliwość współpracy z zespołem ciekawych ludzi nad różnorodnymi projektami;
  • dużą samodzielność a także możliwość kreowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego;
  • bogaty pakiet socjalny ( multisport, enelmed, lunchpass, ZFSŚ, dodatkowe dwa dni wolnego, parking).