DTP Team Lider

Twój zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z drukarniami – wyceny i zamawianie druku, optymalizacja parametrów technicznych książek;
  • poszerzanie bazy podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy;
  • planowanie harmonogramów i ich bieżąca weryfikacja;
  • przygotowywanie materiałów do druku;
  • przygotowywanie i konsultowanie projektów makiet, sprawdzanie łamania;
  • weryfikacja jakości materiałów przygotowanych przez zewnętrznych współpracowników;
  • doradzanie w kwestiach technicznych.

Nasze wymagania:

  • analityczne myślenie,  umiejętności negocjacyjneokoło dwuletnie doświadczenie na stanowisku team lidera;
  • doświadczenie w przygotowywaniu do druku książek lub czasopism;
  • doskonała znajomość zasad typografii oraz wiedza dotycząca materiałów i technik poligraficznych;
  • obsługa programu z pakietu Adobe (InDesign, Photoshop) w stopniu zaawansowanym i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku;
  • skrupulatność i kreatywność;
  • poczucie estetyki, ciekawy styl i odwaga wyrażania własnego zdania.

Twoje dodatkowe atuty:

  • ukończone studia edytorskie i/lub kursy specjalistyczne przygotowujące do pracy w wydawnictwie;
  • praca w drukarni lub wydawnictwie
    obsługa innego programu z pakietu Adobe (Illustrator, Premiere Pro).

Co oferujemy:

  • stałą pracę w renomowanym wydawnictwie z ponad 60-letnią tradycją (możliwe różne formy zatrudnienia, zgodnie z Twoimi preferencjami);
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i możliwość współpracy z zespołem ciekawych ludzi nad niezwykle różnorodnymi projektami;
  • dużą samodzielność i pole do podejmowania działań (bardzo) kreatywnych, a także możliwość kreowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia (dofinansowanie do kursów);
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych.