Kierownik Dział Handlowy

Przedsiębiorstwo Dom Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć księgarń operujących pod nazwą Bookbook na terenie całej Polski.  Zbliżamy się do 100 księgarń i dla wzmocnienia dalszego rozwoju rozpoczynamy rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

W zakres zadań działu handlowego wchodzą:

  • zarządzanie  procesami zamówień, zaopatrzenia księgarń, nadzorowania rotacji, wywoływania i nadzorowania zwrotów
  • śledzenie nowości na rynku wydawniczym i kreowanie listy ofertowej
  • bieżący nadzór i aktualizacja listy dostępnych tytułów
  • współpraca z dostawcami w tym ustalanie warunków i rozliczanie zobowiązań handlowych
  • udział w tworzeniu i realizacji polityki handlowej

Oczekujemy:

  • wykształcenia adekwatnego do sprawowanej funkcji
  • minimum dwóch lat doświadczenia na porównywalnym stanowisku w sieci
  • umiejętności współdziałania z członkami zespołu i innym działami przedsiębiorstwa
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu, nastawienia na generowanie rozwiązań
    znajomości systemów informatycznych klasy ERP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie

List motywacyjny wraz  z informacją o wykształceniu i przebiegu kariery zawodowej prosimy kierować do sekretariatu Zarządu na e-mail:  dorota.kot@bookbook.pl.

Prosimy o załączenie wraz z dokumentami następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.