Specjalista / Specjalistka ds.sprzedaży

Prószyński i S-ka to marka jednego z największych wydawnictw książkowych w Polsce. Dzięki nam co roku na księgarskie półki trafiają tytuły adresowane do ludzi o bardzo różnych zainteresowaniach, z praktycznie wszystkich grup wiekowych. Wydajemy literaturę polską i światową, zarówno klasykę, jak i prozę współczesną (od powieści obyczajowych po fantastykę, od kryminałów po romanse), literaturę faktu, biografie i wspomnienia, kulinaria, książki popularnonaukowe oraz dla dzieci i młodzieży.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij do nas swoje CV z krótkim listem motywacyjnym.

Zakres obowiązków:

– Realizacja planów sprzedażowych

– Budowanie i utrzymywanie stałych długofalowych relacji z klientami

– Pozyskiwanie nowych klientów

– Uczestnictwo w przygotowywaniu i prezentacji ofert handlowych

– Negocjowanie warunków transakcji

– Uczestnictwo w spotkaniach handlowych

– Ścisła współpraca z innymi działami firmy

– Obserwacja i analiza działań konkurencji w branży wydawniczej

Nasze wymagania

– Minimum 2 lata doświadczenia w branży wydawniczej

– Doświadczenie w działaniach handlowych.

– Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

– Kreatywność, dynamika, nastawienie na rozwiązywanie problemów

– Znajomość rynku książki i aktualnych trendów wydawniczych

– Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne

– Prawo jazdy kat. B

– Energia i entuzjazm!

Oferujemy

– Aktywny udział w rozwoju jednego z największych wydawnictw w Polsce

– Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole

– Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
praca@proszynskimedia.pl.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Prószyński Media sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-697) przy ul. Rzymowskiego 28. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Prószyński Media

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4