Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Wydawnictwo Polskiej Akademii Umiejętności zatrudni samodzielnego specjalistę do internetowej sprzedaży książek. Praca w siedzibie firmy w Krakowie.

Zakres obowiązków:

– stworzenie i prowadzenie konta Wydawnictwa na Allegro i innych portalach

– organizacja i obsługa sklepu internetowego

– tworzenie strategii sprzedaży we współpracy z redakcją

– inne prace biurowe

Oczekiwania:

– doświadczenie w organizacji sprzedaży przez Internet (Allegro, sklep internetowy)

– znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

– znajomość rynku publikacji naukowych

– znajomość programów do sprzedaży (Symfonia lub podobne)

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

– stałe wynagrodzenie (możliwa premia za wyniki)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@pau.krakow.pl z tematem wiadomości „Specjalista ds. sprzedaży” w terminie do 20 grudnia 2018 roku.

Administratorem danych osobowych jest Polska Akademia Umiejętności, więcej informacji: