Asystent/Asystentka działu art.pap i zabawki, książki

Asystent/Asystentka działu  art. pap i zabawki, książki

OPIS STANOWISKA:

·         Terminowe zakładanie zapowiedzi w bazie danych (art. pap, zabawki, książki)

·         Aktualizacja kartotek w bazie danych

·         Przygotowywanie ofert dla działu sprzedaży

·         Przygotowywanie zamówień dla Dostawców

·         Terminowe zamawianie towaru

·         Współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:

·         Znajomość asortymentu papierniczego i zabawkowego

·         Podstawowa znajomość Excela

·         Doskonałe umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy, skrupulatność, komunikatywność

·        Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

– możliwość rozwoju zawodowego
– zdobywanie nowych doświadczeń
– stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@platon.com.pl wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)