Pracownik działu handlowego

Wydawnictwo chrześcijańskie z Warszawy (Kabaty) poszukuje specjalisty na stanowisko „marketing i handel księgarsko-hurtowy”, wstępnie na umowę zlecenie, a po niej do zatrudnienia na umowę stałą.

Wymagania:

– proaktywność

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– zainteresowanie książką o wartościach chrześcijańskich

– mile widziana znajomość rynku sprzedaży książki

– komunikatywność, sumienność i kreatywność

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– swoboda w pracy na komputerze (Internet, MS Office)

– lojalność zawodowa

Zakres obowiązków:

– aktywne pozyskiwanie nowych klientów

– prowadzenie negocjacji handlowych

– sporządzanie ofert handlowych

– przygotowywanie akcji promocyjnych

– przygotowywanie i realizacja projektów promocyjnych

– bieżąca obsługa aktualnych klientów firmy

Oferujemy:

– godziny pracy biura od poniedziałku do piątku 7:30-15:30

– płatny urlop zawsze w lipcu

– zarobki: podstawa plus prowizja za efekty handlowe

– możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kadry@vocatio.com.pl