Pracownik do działu mediów społecznościowych

Wydawnictwo chrześcijańskie poszukuje pracownika do działu mediów społecznościowych.

Wymagania:

– zainteresowanie tematyką biblijną;

– swobodne posługiwanie się komputerem (Internet, pakiet MS Office, programy do edycji audio i video);

– zrozumienie filozofii działania mediów społecznościowych;

– znajomość metod działania marketingowego w mediach tradycyjnych i elektronicznych;

– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

– komunikatywność, sumienność i PROAKTYWNOŚĆ;

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

– kultura posługiwania się językiem polskim;

– silne zorientowanie na postawione cele;

– efektywność w działaniu.

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie i realizacja projektów promocyjnych;

– pisanie tekstów promocyjnych;

– nagrywanie oraz edytowanie niedużych klipów audio i video promujących publikacje wydawnictwa;

– przeprowadzanie testów marketingowych;

– obsługa mediów społecznościowych;

– aktywne promowanie publikacji wydawnictwa w mediach, prasie oraz w Internecie;

– organizacja spotkań promocyjnych;

– udział w targach i wystawach.

Oferujemy:

– stałe godziny pracy biura od poniedziałku do piątku w Warszawie (w pobliżu stacji metra Kabaty);

– możliwość rozwoju zawodowego;

– pracę w niedużym, ale miłym i zgranym zespole redakcyjnym;

– po wstępnym okresie pracy na umowę zlecenie i okresie próbnym oferujemy stałą umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem społecznym i płatnymi urlopami w środku lata.

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kadry@vocatio.com.pl