Dziennikarz

Dziennikarz

Medical Tribune Polska sp. z o.o. lider na rynku wydawnictw medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dziennikarz

(praca zdalna)

Poznaj nas bliżej:  www.podyplomie.pl

Jeśli jesteś dziennikarzem specjalizującym się w tematyce medycznej, a także orientujesz się w zawiłościach systemu ochrony zdrowia, ta oferta jest dla Ciebie.

Publikujemy wywiady, analizy, relacje, krótkie informacje dotyczące medycyny i funkcjonowania ochrony zdrowia w Polsce.

Zakres obowiązków:

–  pisanie tekstów o tematyce medycznej lub związanych z funkcjonowaniem ochrony zdrowia

–  współpraca z redakcją gazety Medical Tribune przy przygotowaniu artykułu do druku

Oczekujemy:

–  bardzo dobra znajomość tematyki medycznej i systemu ochrony zdrowia

–  doświadczenie w pisaniu artykułów na powyższe tematy

–  przestrzeganie terminów redakcyjnych

–  znajomość procesu wydawniczego

–  wykształcenie humanistyczne lub pokrewne

Oferujemy:

– pracę zdalną  w oparciu o umowy o dzieło

– wynagrodzenie płatne za artykuł

– współpracę z kompetentnym i życzliwym zespołem miesięcznika  Medical Tribune skierowanego do lekarzy różnych specjalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i kilku tekstów na adres rekrutacja@m-t.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.