Specjalista ds. promocji

Mando – nowa marka Wydawnictwa WAM, jednego z największych polskich wydawców, posiadającego własne studio produkcyjne, portal i kanały SM – poszukuje pracowników na stanowisko Specjalista ds. promocji.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie oraz realizacja planów promocyjnych książek (powieści, kryminały, poradniki, lit. religijna, dziecięca)

• tworzenie notek okładkowych, leadów promocyjnych

• planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym

• działania Public Relations oraz budowanie długotrwałych relacji z mediami i blogosferą

• działania e-marketing, social media

• tworzenie przekazów marketingowych, copywriting

• aktywny udział w budowaniu i rozwoju oferty wydawniczej

• nadzór nad przygotowywaniem materiałów promocyjnych

• ścisła współpraca z działem handlowym oraz redakcją

• organizacja eventów, spotkań autorskich

• udział w branżowych wydarzeniach (np. targi książki)

Oczekujemy od Ciebie:

• przynajmniej roku doświadczenia w pracy kreatywnej, promocyjnej lub marketingowej

• znajomości aktualnych trendów w marketingu ukierunkowanych na e-commerce, kanały Social Media oraz Media Relations

• bardzo dobrej organizacji pracy

• umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

• samodzielności, inicjatywy, nietuzinkowych pomysłów

• pasji czytania, lekkości pióra

• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy Ci:

• pracę w ciągle rozwijającym się wydawnictwie o wiodącej pozycji rynkowej

• umowę o pracę

• pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenia, Multisport)

• świetną przygodę z ciekawymi ludźmi na pokładzie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@wydawnictwowam.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.