Specjalista ds. mediów społecznościowych/ Redaktor

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Lider Serwis, jest wiodącym dystrybutorem wydawcą i sprzedawcą wydawnictw kartograficznych, turystycznych i podróżniczych.

Naszą misją jest zapewnienie odbiorcom w Polsce stałego dostępu do polskich i importowanych przewodników, map i globusów.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Łódź/Gdańsk/Kraków/Warszawa

Zadania:

·         Pisanie tekstów informacyjnych, promocyjnych itp

·         Prowadzenie kont w mediach społecznościowych

·         Podstawowe działania PR

·         Kontakty z blogerami ,organizatorami wydarzeń, spotkań, iwentów itp

Wymagania:

·         Nastawienie na dokładność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

·         Wysoko rozwinięte zdolności redakcyjne

·         Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

·         Sumienność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

·         Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie stałe + premie

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawym obszarze

·         Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

·         Elastyczne godziny pracy

CV prosimy przesyłać na adres Zbigniew@artglob.pl