Główny specjalista ds. redakcji

Główne obowiązki:

– redakcja  merytoryczna, językowa, techniczna, korekta publikacji i materiałów powstających w projekcie,
– współpraca i koordynacja procesu wydawniczego zaplanowanych publikacji,
– opiniowanie treści publikacji i materiałów szkoleniowych oraz upowszechniających, dbałość o stosowaną terminologię i poprawność językową,
– korekta tekstów marketingowych pod kątem poprawności językowej przygotowywanych do mediów społecznościowych, artykułów i informacji prasowych,
– współpraca z grafikami i DTP;
– współpraca przy tworzeniu koncepcji tekstów informacyjnych i promocyjnych,
– opracowywanie wkładu merytorycznego do dokumentacji przetargowej,
– prowadzenie umów wydawniczych,
– współpraca z podwykonawcami,
– nadzorowanie podwykonawców i monitorowanie terminowości oraz jakości realizacji zamówień.

Wymagania:

min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnej pracy redaktorskiej – mile widziane portfolio,
umiejętność szybkiego i sprawnego pisania tekstów w języku polskim,
doświadczenie we współpracy z redaktorami, korektorami, grafikami, operatorami DTP,drukarniami, instytucjami zewnętrznymi,
chęć do poszukiwania nowych rozwiązań, proaktywne podejście do nowych tematów,
wykształcenie wyższe, preferowana filologia polska,
znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1.
Mile widziane:

doświadczenie w pracy z placówkami naukowymi, administracji państwowej, urzędami, uczelniami, pracodawcami,
znajomość zagadnień z zakresu edukacji lub/i polityki społecznej lub/i rynku pracy.
dostępność w pełnym wymiarze etatu od zaraz.
Oferujemy

Udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych.
Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole.
Wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kadry.zsk@ibe.edu.pl do dnia 16 listopada 2018 r.

Warunki zatrudnienia:

Umowa na  zastępstwo na czas nieobecności pracownika w wymiarze 1 etatu.
Wynagrodzenie zasadnicze brutto w przedziale: 5500 – 6800 zł
Możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących wdrażania ZSK.
Prosimy o wpisanie w tytule NR REF.: ZSK2/111/GS/0611/BIP

Link do ogłoszenia na stronie IBE bip