Specjalista ds. promocji

Wydawnictwo Wilga poszukuje osoby na stanowisko: specjalista ds. promocji

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie planów promocji wybranych tytułów dziecięcych oraz ich realizacja,
  • nadzorowanie działań patronackich i kampanii promocyjnych,
  • tworzenie informacji prasowych, tekstów marketingowych, treści newsletterów, mailingów, prezentacji,
  • współprowadzenie kanałów social media,
  • współpraca z mediami, agencjami zewnętrznymi,
  • współpraca z grafikiem przy tworzeniu materiałów POS, katalogów, reklam,
  • współpraca z autorami,
  • organizacja eventów, imprez targowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znakomita organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • lekkie pióro, znakomita polszczyzna, umiejętność redagowania i korekty tekstów,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office),
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, skrupulatność, terminowość.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@gwfoksal.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy Wydawniczej Foksal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako „Pracodawca”), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pracodawca  będzie przetwarzał Twoje dane osobowe na podstawie niezbędności do realizacji obowiązku wynikającego z przepisów prawa pracy. Zgodę na przetwarzanie danych możesz w każdej chwili wycofać, co jednak pozostanie bez wpływu na przetwarzanie dokonane przez nas przed jej wycofaniem. Więcej informacji o tym w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz w związku z tym prawa znajdziesz w naszej Polityce Przetwarzania Danych Osobowych (https://www.gwfoksal.pl/polityka-przetwarzania-danych).