Redaktor inicjująco-prowadzący w redakcji Wydawnictwa Buchmann

Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

·  praca z poradnikami, książkami kulinarnymi i komercyjnymi non-fiction w redakcji Wydawnictwa

·  inicjowanie, kreowanie oraz prowadzenie projektów książek,

·  prowadzenie części zainicjowanych projektów – planowanie,    dobieranie współpracowników (autorów, ilustratorów, redaktorów, korektorów) i koordynowanie ich pracy,

·  przygotowywanie kosztorysów poszczególnych projektów, negocjowanie stawek i dbanie o rentowność projektów,

·  udział w targach branżowych.

Oczekujemy:

·  pasji, kreatywności, otwartości na nowe rozwiązania,

·  dobrej organizacji pracy własnej oraz współpracowników,

·  samodzielności i odpowiedzialności w prowadzeniu i realizowaniu publikacji oraz zarządzania projektem wydawniczym na wszystkich jego etapach,

·  dobrej umiejętności obsługi komputera,

·  znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

·  znajomości rynku wydawniczego,

·  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·  pracę przy bardzo różnorodnych projektach,
·  możliwość udziału w targach krajowych i zagranicznych,
·  ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,
umowę o pracę.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy składać drogą mailową na adres: rekrutacja@gwfoksal.pl do dnia 28.02.2019. Prosimy dodać w tytule maila hasło: redaktor inicjująco-prowadzący Buchmann.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy Wydawniczej Foksal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako „Pracodawca”), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pracodawca  będzie przetwarzał Twoje dane osobowe na podstawie niezbędności do realizacji obowiązku wynikającego z przepisów prawa pracy. Zgodę na przetwarzanie danych możesz w każdej chwili wycofać, co jednak pozostanie bez wpływu na przetwarzanie dokonane przez nas przed jej wycofaniem. Więcej informacji o tym w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz w związku z tym prawa znajdziesz w naszej Polityce Przetwarzania Danych Osobowych (https://www.gwfoksal.pl/polityka-przetwarzania-danych).