Grafik w redakcji Wydawnictwa Wilga

Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie okładek, przygotowanie layoutów książek,
  • skład i przygotowanie książek do druku,
  • projektowanie materiałów promocyjnych, w tym bannerów i grafik do social mediów,
  • dbanie o wysoką jakość powierzonych projektów,
  • współpraca z działami redakcji i promocji.

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości programów graficznych (Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator),
  • doświadczenia w projektowaniu, składzie i przygotowaniu projektów do druku,
  • znajomości rynku wydawniczego (głównie literatury dziecięcej),
  • samodzielności, kreatywności i dbałości o detale,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość Adobe Premiere Pro i After Effect.

Oferujemy:

  • udział w różnorodnych projektach,
  • pracę przy komputerach iMac w miłym towarzystwie 😊,
  • umowę o pracę.

Aplikacje zawierające CV oraz portfolio prosimy składać drogą mailową na adres: rekrutacja@gwfoksal.pl do dnia 15 października 2020. Prosimy dodać w tytule maila hasło: grafik – Wilga.