Redaktor online (na zastępstwo, z możliwościową przedłużenia współpracy)

Wydawnictwo Grupa MEDIUM, funkcjonujące na różnych obszarach aktywności medialnej i zajmujące się m.in. tematyką budownictwa i instalacji zatrudni do jednej z redakcji:

Redaktora online (na zastępstwo, z możliwościową przedłużenia współpracy)

Zakres zadań:
Realizacja i współtworzenie strategii komunikacji marketingowej przez:

  • pisanie aktualności i krótkich artykułów na podstawie materiałów merytorycznych, uwzględniając wytyczne SEO, i ich odpowiednia ekspozycja online
  • opracowanie redakcyjne tekstów PR, redakcji, partnerów
  • prowadzenie profilów w mediach społecznościowych
  • dobór materiałów redakcyjnych do cotygodniowych newsletterów
  • moderacja postów na forum i komentarzy
  • kontrola jakości treści dostarczanych przez autorów zewnętrznych (przy współpracy z redaktorem technicznym)
    kontrola merytoryczna treści reklamowych – zgodność z tematyką portalu
  • kontakt z użytkownikami i instytucjami (organizowanie konkursów, wsparcie barterowe, patronaty medialne)

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego i poprawnego językowo formułowania myśli na piśmie
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów
    umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość, ale i dokładność w działaniu
  • mile widziana znajomość HTML, CMS oraz zasad SEO pod kątem tworzenia artykułów

Oferujemy:

  • dużą samodzielność
  • niekorporacyjną atmosferę
  • elastyczny czas pracy
  • umowę na zastępstwo na czas próbny, a następnie czas określony

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV
do 17 września 2020

na adres e-mail: rekrutacja@medium.media.pl

W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska oraz dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.