Redaktor językowy/Korektor

Grupa MAC S.A. należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Od prawie 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. Obecnie w naszej ofercie są również pomoce dydaktyczne, meble, wyposażenie, zabawki, sprzęt multimedialny oraz oprogramowanie dla oświaty. Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Redaktor językowy

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i redakcja językowa materiału odautorskiego
  • korekta językowa materiałów wydawniczych w publikacjach drukowanych, elektronicznych, multimedialnych itp.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego: filologia polska
  • bardzo dobrej znajomości zasad językowych i norm korektorskich
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie redakcyjne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • współfinansowany pakiet opieki medycznej oraz ubezpieczenie na życie
  • możliwość wykorzystania swojego doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania swojego cv na adres rekrutacja@mac.pl (temat: RJ/WW/03/19)