Księgowy/a

Księgowy/a

Opis stanowiska pracy:

– księgowanie faktur sprzedaży i zakupu towarów w systemie Raks

– wprowadzanie wyciągów bankowych

– księgowanie raportów z kas fiskalnych

– kontrola obiegu dokumentów oraz archiwizacja danych

– wykonywanie raportów, zestawień i analiz

– sprawdzanie i księgowanie raportów kasowych

– bieżąca kontrola rozrachunków oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami

– sporządzanie i realizacja harmonogramu płatności

– uzgadnianie i potwierdzanie stanów towarów z kontrahentami

– wysyłanie i rozliczanie rozliczeń sprzedaży do dostawców

– prowadzenie kadr

– inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez min. 1 rok

– dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

– umiejętność szybkiego uczenia się

– umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

– skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania

– komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
– forma pracy: ¾ etatu – pełen etat

– stabilne warunki pracy

– pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem

– możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:
CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji online, na adres biuro@prus24.pl bądź osobiste dostarczenie do biura Księgarni. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.