Magazynier

Magazynier

POSZUKUJEMY MAGAZYNIERA!

Opis stanowiska pracy:

– praca we wczesnych godzinach rannych,
– obsługa systemu do druku gazet na żądanie,
– obsługa drukarek do druku gazet na żądanie,
– układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu,
– utrzymywanie kontaktu z kontrahentami,
– prowadzenie i kontrola dokumentacji,
– przyjmowanie towaru na magazyn,
– rozwożenie dostaw do wybranych punktów/kontrahentów,
– pakowanie towaru i przygotowywanie do wysyłki,
– układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu.

Wymagania:

– obsługa komputera, drukarki,
– prawo jazdy kat.B,
– znajomość języka angielskiego – poziom podstawowy,
– sumienność,
– dokładność,
– umiejętność szybkiego uczenia się,
– samodzielność.

Wymagane dokumenty: CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji online, na adres biuro@prus24.pl (z dopiskiem: „Praca – magazynier”) bądź o osobiste dostarczenie aplikacji do biura księgarni. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.